Вірних стереже Господь!

Проща військових до Марійського духовного центру, що в Зарваниці, стала вже доброю традицією. Восьме паломництво “Вірних стереже Господь” було таке ж урочисте та святкове, як і попередні. Однак воєнні дії в Україні надали цьому паломництву глибшого духовного виміру. 

Бог є вірний тим, хто шукає його, і робить сотню кроків на зустріч кожному, хто ступає на дорогу пізнання Бога. Бог в силі побороти наших ворогів. Головне – прийняти Його руку допомоги і дозволити Йому вести нас до перемоги дорогами невидимої, але реальної війни між силами світла і темряви, що триває у наших серцях.

“Саме тут я почула єдність зі своїм покійним чоловіком. І я щиро вірю в те, що мої вчорашні молитви і сьогоднішні він почув, відчув. І я щиро вірю, що ми пов’язані, і що він мене бачить і чує сьогодні, і радіє за мене, що я прийшла сюди і молюся за нас всіх”, – говорить Надія Кульчицька, вдова генерала-майора Сергія Кульчицького, учасниця паломництва.

Пропонуємо Вашій увазі відеофільм, знятий під час VIII Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці 17-19 грудня 2016 року.

Паломництво військовослужбовців і капеланів до Зарваниці є щорічним і проходить за організації Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України спільно з Міністерством оборони України.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України