Вірні УГКЦ м. Вишневе провідали понад сто поранених воїнів

2 квітня 2016 року, прихожани парафії св. Анни УГКЦ в м. Вишневе, що на Київщині, на чолі з адміністратором парафії о. Володимиром Мальчином, відвідували поранених воїнів, які проходять реабілітацію в Ірпінському госпіталі.

Як повідомляє сторінка громади у соціальній мережі Фейсбук, парафіяни щедро відгукнулась на заклик о. Володимира і підготували багато смачних страв: «Наші волонтери пригостили смачною домашньою їжею понад сто воїнів, завітавши до кожної палати семиповерхової будівлі. Окрім їжі звичайної, принесли із собою добрий настрій, підбадьорення і Боже Слово. «Голодного нагодували, недужому послужили, сумного потішили – ось скільки добрих справ можна зробити за п’ять годин волонтерського часу», – ідеться в повідомленні парафії УГКЦ в м. Вишневе.

Прес-служба Київської архиєпархії