Вікторія прийняла Святі Таїнства в день П'ятидесятниці

Свято Трійці для християн дає відчуття якнайдивнішої таємниці. Ми всі такі різні, але взаємно потрібні, і наша відмінність не є тягарем для нас, а радісною поміччю і служінням одне одному у Св. Дусі. Саме у день Зіслання св. Духа це по-новому пережили близько півтисячі в’язнів у Київському слідчому ізоляторі. Неповнолітні, жінки та хворі у лічниці СІЗО. Нелегко серед них бачити ув’язнених жінок, які перебувають тут вже СЬОМИЙ РІК. Їх не випускають, але й не можуть довести провину.

Проте у свято сталася радість! Колись цього дня у старовину новопросвіщеним християнам співали древній гімн: “Ви, що в Христа христилися, у Христа зодягнулися! Алилуя!”. Приготування тривало від Святої Пасхи. В день П’ятидесятниці Святі Тайни Хрещення, Миропомазання і Євхаристії прийняла Вікторія. Вона очікує народження двійні. Дівчатка, як сказали на УЗІ. Уділив Таїнства ієрей Костянтин. У подарунок Вікторія отримала книгу Св. Томи Кемпійського “Наслідування Христа”.

Наприкінці дня вітання зі Святом Трійці отримали також засуджені, що перебувають на лікуванні у Міжобласній лікарні пенітенціарної системи, що в Бучанській виправній колонії. Співробітники установ кожного свята забезпечують супровід, щоб уможливити якнайширше охоплення людей, що знаходяться у великій духовній потребі. Це стало нормою співпраці та моделлю майбутнього забезпечення релігійних прав зсуджених. На тлі великої потреби залишається, нажаль, брак священнослужителів, які в стані приділяти час опіці в’язнями у повсякденні. Це стосується усіх конфесій. Ситуацію має змінити впровадження концепції релігійної опіки, що спирається на ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РЕЛІГІЙНОЇ СВОБОДИ І ДОПОМОГИ У В’ЯЗНИЦІ.

Усі в’язні потребують наших молитов. Молячись за позбавлених волі, пам’ятаймо також про пенітенціарних службовців, тих, хто постраждав від злочину та членів їх родин.

http://prison-pastoral.blogspot.com/2012/06/blog-post_03.html