Військовий єпископ взяв участь у відзначенні 99-тої річниці створення ЗУНР

1 листопада, у 99-ту річницю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), мешканці міста Жовкви процесійно прийшли до могил українських січових стрільців на міське кладовище, щоби помолитися і віддати шану борцям за волю України.

Світлини.

Поминальну панахиду  за всіх, хто віддав своє життя за кращу долю і волю українського народу, відслужив владика Михаїл Колтун, керівник Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ, спільно із священнослужителями  УГКЦ та УАПЦ.

У виголошеній промові владика Михаїл наголосив: «Ми повинні докладати зусиль, свідчити і заявляти свою віру та любов до того місця в якому живемо, сумлінно ставитися до своїх християнських і громадянських обов’язків… І нам випало пройти через випробування, наскільки ми любимо свою землю, наскільки ми любимо один одного, щоби заявитися сьогодні в пам’яті за тих і нести свідчення за тих, що загинули, нести живу віру, живу любов в нинішні і послідуючі дні».

Під час заходу також розповіли про історичні моменти створення ЗУНР та її історичне значення для сьогоднішньої незалежної держави. А завершилися урочистості виконанням гімну УСС «Ой у лузі червона калина».

www.sokaleparchy.org.ua