Військовий єпископ та капелани Львова прийняли делегацію капеланської служби Канади

15 липня, у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася двостороння зустріч капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ із делегацією військових капеланів Канади.

Від української сторони взяли участь Преосвященніший владика Михаїл (Колтун) керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ, о. Тарас Михальчук, капелан 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, о. Мирон Горбовий, капелан Академії, полковник Олексій Красюк, заступник начальника Академії з навчальної роботи. У складі канадської делегації взяли участь представники духовенства та військових, яку очолив капелан Ґай Чепделейн, бригадний-генерал Збройних сил Канади.

Під час зустрічі сторони обмінялися досвідом щодо капеланського служіння серед військовослужбовців. Канадська сторона запропонувала пройти курс навчань для капеланів, які вони готові провести для українських душпастирів. Такий вишкіл додасть досвіду не лише українським священослужителям, але й капеланам Збройних сил Канади. Курс навчань планують провести 31 січня-10 лютого 2017 р. на базі Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

image

Після зустрічі Кир Михаїл подарував о. Ґаю Чепдлейну ікону із зображенням Ісуса Христа на старовинній гонті з церкви святого Юрія, що в Дрогобичі, яку написав відомий український художник Лев Скоп.

image

Джерело: Капеланство.info