Військовий єпископ Михаїл (Колтун) надав генеральному військовому вікарію Вальтеру Вакенхуту титул протопресвітера

9 жовтня 2013 року під час 58-ї загальної конференції душпастирів та пасторальних референтів у Берліні (Німеччина) військовий єпископ Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії Української греко-католицької церкви у справах душпастирства силових структур України, вручив генеральному військовому вікарію Вальтеру Вакенхуту грамоту, що присвоїла прелату титул протопресвітера з правом носити золотий хрест з прикрасами.

Нагородження відбулося під час літургії у Базиліці св. Розарію. Єпископ Михаїл співслужив разом з військовим єпископом для Бундесверу д-ром Францом-Йозефом Овербеком та численними капеланами, що зібралися на конференцію в Берліні.

Владика Михаїл подякував генеральному вікарію, котрий, здійснюючи своє служіння у католицькому військовому єпископаті протягом останніх тринадцяти років, підтримував українське капеланство.

Після літургії владика Михаїл та о. Любомиром Яворський, заступник керівника Департаменту, обговорили з новопризначеним генеральним військовим вікарієм монс. Райнхольдом Бартманом та єпископом д-ром Францом-Йозефом Овербеком плани Департаменту на наступний рік, поділившись досягненнями у минулому та заторкнувши актуальні теми українського капеланства.

Прес-служба Департаменту капеланства

Фото kmba.de