Військовий вишкіл з молитвою

2 червня на базі містечка Гвардійське Міжнародного центру миротворчості та базпеки на Яворівському полігоні подячну Божественну Літургію молились ліцеїсти Львівського державного ліцею імені Героїв Крут, яку очолив капелан ліцею о. Андрій Сіданич.

Навчально-польові збори ліцеїстів 10-х класів проводились у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні. Значна увага під час польових занять спрямована на формування високих морально-вольових та психологічних якостей, переборювання труднощів та небезпеки у нестандартних ситуаціях та уміння витримувати фізичне навантаження.

Традиційно, в рамках даних заходів, крутяни чисельно взяли участь у подячній Божественній Літургії. “Під дубом” – ліцеїсти мали можливість приступити до Святої Тайни Сповіді та Євхаристії. Краса природа котра оточувала молільників направду спонукала усіх присутніх до глибокої розмови з Богом та єднання з Ним через Слово Боже та спільну крутянську молитву.