Військовий капелан взяв участь у відзначенні річниці заснування Західної військово-морської бази ВМС ЗСУ

У Одесі сьогодні, 15 квітня, було проведено заходи з відзначення 23-ї річниці створення Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил ЗС України. Військових моряків привітали представники командування флоту, керівництва органів влади, військовослужбовці інших видів Збройних Сил України та військових формувань, військові капелани, ветерани ВМС, громадськість. Гості побажали захисникам України подальших успіхів у службовій діяльності на благо Батьківщині.

Тимчасово виконуючий обов’язки командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов у привітальному слові наголосив на важливій ролі і значенні з’єднання, його суттєвому внеску в справу захисту країни з морського напрямку. Він подякував особовому складу за підтримання належного рівня бойової готовності, побажав військовим морякам нарощувати спроможності військово-морської бази і примножувати здобутки вітчизняного флоту.

Морський капелан о. Олександр Смеречинський у своєму привітальному слові, побажав морякам, спокійного і мирного неба над головою та незважаючи ні на що, чесно й гідно реалізувати покликання – бути захисниками Вітчизни.

Найкращих військовослужбовців було заохочено відзнаками, цінними подарунками, грамотами та подяками.

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ