Військовий капелан взяв участь в організаційному засіданні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”

21 лютого у актовому залі Міністерства освіти і науки України відбулось засідання головного штабу з організації та проведення ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році. На запрошення організаторів у цьому засіданні взяв участь о. Ростислав Височан, який як військовий капелан три роки поспіль організовував капеланське служіння на цьому заході на ІІ етапі гри у Львівській області.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, метою якої є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Проте, як зазначив о. Ростислав, важливим елементом виховання молодої людини є духовний аспект, який ґрунтується на засвоєнні загально християнських морально-
етичних цінностях, які є невід’ємні від процесу виховання молодого українця. Цей духовний аспект зможе більше наповнити програму гри та допоможе молодій людині знайти відповіді на важкі життєві питання. Спираючись на європейський досвід співпраці військових капеланів та виховних військово-патріотичних організацій, сподіваємось на майбутню перспективу нашої спільної діяльності.

unnaed

Тетяна Височан