Військовий капелан взяв участь у вшануванні Народних Героїв Черкащини

У Черкаському міському будинку культури ім. Івана Кулика відбулася урочиста церемонія вручення воістину народної нагороди героям війни на Донбасі. Зал був заповнений ущент військовими та містянами, що зібрались вшанувати народно обраних героїв. До участі в цій події був запрошений і військовий капелан УГКЦ отець Юліан Шеремета. 

На початку заходу  люди вшанували пам’ять українських воїнів, загиблих під час війни на Донбасі,  хвилиною мовчання.

“Ми зараз присутні на дуже важливій церемонії, адже тризуб «Народний Герой» нині одна з найважливіших та й об’єктивніших нагород, бо її призначає не влада, а власне сам народ, ‒ звернувся до присутніх отець Юліан. ‒ Знаєте, звання народного героя сьогодні можна давати всім, хто нині боронить нашу землю від ворога на сході нашої держави та не допускає його просування углиб України, закриває собою наші родини та дітей. Але однозначно є люди, які особисто відзначились. Багато хто з них отримав народне визнання посмертно. І це прикро і сумно. Низький уклін живим та покійним! Ці герої будуть із нами через свої родини, наші серця та молитви. Нехай Господь Бог дає нам багато героїв. Але нехай вони всі будуть живі!”

Родичі вояків надзвичайно великої звитяги та честі, не стримуючи сліз та під гучні оплески на дань поваги до їхніх героїчних рідних отримали з рук організаторів відзнаку «Народний Герой України». Так само гучно та емоційно вітали присутні наших військових, які продовжують здійснювати свою службу та гідно нести свій обов’язок у зоні АТО, не вважаючи це за подвиг. Усі вони щиро подякували за увагу до себе та за те, що не забули їхніх загиблих побратимів.

Фото. 

novadoba.com.ua