Військовий капелан взяв участь у конференції в Житомирському військовому інституті С. П. Корольова

30 березня 2016 року в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова було проведено науково-практичну конференцію “Проблеми подолання соціально-психологічних наслідків гібридної війни у комбатантів і некомбатантів”.

     У роботі Конференції взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, традиційних релігійних конфесій, вищих навчальних закладів, військкоматів, медичних установ, громадських організацій, науковців, військовослужбовців, учасників бойових дій та волонтерів. Від Української Греко-Католицької Церкви у конференції взяв участь військовий капелан протоієрей Віталій Сидорук.

  З-поміж питань, обговорених на конференції, розглянули також проблему розвитку теорії та практики душпастирської опіки комбатантів і некомбатантів з урахуванням досвіду провідних країни світу.

Учасники заходу запропонували шляхи забезпечення високої бойової готовності, морального духу воїнів, запобігання негативним морально-психологічним явищам, протидії проявам посттравматичних станів серед комбатантів і некомбатантів (учасників АТО та постраждалого цивільного населення).

Джерело: dekanat.at.ua