Військовий капелан відвідав родини наших захисників на сході України

Від 13 до 15 квітня військовий капелан Гарнізонного храму ЛА УГКЦ, настоятель храму Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного отець Андрій Хомишин, відвідував cхід України.

Поїздка охопила два населених пункти – Авдіївку і Волноваху. Там перебувають батальйони воїнів, якими опікується Гарнізонний храм. Окрім пасочок, які передали військовим храми Львова, отець-капелан провів також і Літургію для військових підрозділів.

Опісля відвідин бійців отець Андрій із помічниками завітав до сімей воїнів та привіз їм смачні та потрібні гостинці – усе, що потрібно для святкового столу.

Збирати необхідні речі та продукти допомагали миряни гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла м. Львова, окремі жертводавці, волонтери капеланств. Також допомога надійшла з-за кордону.

kapelanstvo.info