Військовий капелан розповів учням про життя української армії

У Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1  імені Івана Франка 21 травня 2015 року в 5-Г та 5-В класах класними керівниками Романів Н.П. та Гаргас Н.І. було проведено урок мужності «З Україною в серці». Участь у заході взяв військовий капелан о. Тарас Коцюба, учні 5-Б, класні керівники та адміністрація школи.

Урок мужності розпочався піснею «Свіча» у виконанні учениці 5-В класу Галин Вікторії. У процесі уроку учні поринули в історичні аспекти державотворення незалежної України, мали можливість зрозуміти суть єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави. Учні та вчителі вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України.

Під час уроку Лужецька Лілія, учениця 5-В класу, декламувала вірші  про Україну, а Резник Марта, учениця 5-Г класу, прочитала власні авторські вірші про війну.

Незабутніми для присутніх стали слова о. Тараса, який розповів про життя та проблеми воїнів української армії та мешканців прифронтових територій. О. Тарас подякував учням та вчителям за громадянську позицію та підтримку воїнів, які перебувають на сході України.

Зі словами подяки виступила директор школи Лужецька Ольга Василівна

Завершальним акордом уроку стала пісня «Разом і до кінця»у виконанні усіх присутніх.

Джерело: http://www.osvita-drogobych.com/novini/