Військовий капелан презентує свої книги в Канаді
Цими днями військовий капелан отець Андрій Зелінський, ТІ з передріздвяними реколекціями перебуває в Торонто (Канада), де також презентуватиме свої книги.
Передрідзвяні реколекції відбуваються з 11 по 18 грудня у храмі святого великомученика Димитрія, що знаходиться за адресою Toronto, 135 La Rose Ave.
17 грудня 2016 року о 18.30 у цій церкві відбудеться презентація книг “Соняхи. Духовність на час війни” та “На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення…”.
Довідка: Книга Андрія Зелінського “Соняхи. Духовність на час війни” містить правдиві та емоційні історії про молодих військових, які загинули на війні на сході України, а також оповідання військового капелана.
Своє творіння А.Зелінський називає книгою про друзів і для друзів, адже з деякими її героями він познайомився ще десять років тому, коли ті були курсантами Академії сухопутних військ у Львові.
“Ця збірка є також скромною даниною пам’яті — надзвичайно щирою і дуже відвертою — усім, хто пройшов крізь моє життя і назавжди залишився сторожем вічності на якомусь із полів українського Сходу. Ці тексти про глибоке і про глибоко людське. Вони — про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль — на радість спільної надії”, — зазначив військовий капелан.
“На ріках вавилонських… Кілька думок про повернення”, – нова книга о. Андрія Зелінського про зцілення від самотності зраненого війною суспільства.
Це роздуми про самотність і про любов, про війну та справжню перемогу, про вигнання та про шлях повернення. Ця книжка – спроба духовної рефлексії не лише над нашим сьогоденням, але й над тим, що лежить в його основі.
Досвід самотності – земля вигнання у світі людини. Самотність ранить, інколи навіть війною. Нині усяк, хто живе життям нашої країни, зазнає її ран, її смертей і перемог, часто також почувається самотнім у цьому досвіді. Як повернутися домів? Зустріч із собою справжнім, зустріч із братом у ближньому, зустріч із Богом несподіваним – стежина вороття із землі вигнання у двори нового Єрусалиму, з пустелі людської самотності в затишок втраченого Едему, з минулого в майбутнє.