Військовий капелан презентував книгу-присвяту загиблим героям

У Міністерстві оборони презентували книгу-присвяту загиблим героям. Її автор – військовий капелан Андрій Зелінський, повідомляє 5 канал.

Андрій від початку Антитерористичної операції пліч-о-пліч із військовослужбовцями на передовій і багатьох полеглих воїнів знав особисто. Книжку “Соняхи” священик греко-католицької церкви писав у Слов’янську, Дебальцевому, Пісках і поблизу Маріуполя. Це спроба осмислити усе те, що переживає країна, виборюючи свою свободу.

Автор каже, що у ній жодного вимислу, лише правда, хоч і дуже емоційна. “Соняхи” вийшли загальним накладом 4 тисячі примірників. Видавці обіцяють поширювати твір передусім на прифронтових територіях. На презентації у Міністерстві оборони були присутні родичі тих загиблих офіцерів, про яких пише капелан у своїй книжці.

“Коли писав, то, можливо, не думав про тих, для кого писав. А думав про тих, з ким спілкувався пишучи. Це дуже конкретні обличчя, дуже конкретні люди, дуже конкретні бесіди, розмови. Ті, котрі з честю виконали свій обов’язок і стали зразком для нас, щоб ми тепер знаходили мотивацію, знаходили сили, потужний ресурс, духовний ресурс, рухатися вперед, виконувати те, за що зрештою віддали життя наші хлопці”, – зазначив автор книги Андрій Зелінський.