Військовий капелан отець Андрій Зелінський презентував курсантам ХНУПС посібник з військового лідерства «Вести! Боротися! Перемагати!»

У Харківському національному університеті Повітряних сил ім. І.Кожедуба відбулася презентація  посібника з військового лідерства «Вести! Боротися! Перемагати!».

Цей посібник розкриває засади духовної спадщини воїнської культури, визначає основі лідерські якості українського морського піхотинця, пропонує тексти, що надихають і мотивують. Презентацію проводив військовий капелан 36 Окремої бригади морською піхоти ВМС Збройних Сил України отець Зелінський Андрій. До речі, отець Андрій безпосередньо був на передовій у районі проведення АТО разом зі своїми побратимами.

В презентації взяли участь курсанти усіх факультетів видового вишу. О.Андрій Зелінський як один зі співавторів посібника зазначив, що ця книга стане в пригоді багатьом поколінням українських військовослужбовців, виховуючи в них дух відважних воїнів, відданих захисників рідної землі, щирих побратимів. Порушені під час доповіді отця Андрія питання викликали жвавий інтерес і зацікавленість майбутніх офіцерів.

Слід зазначити, що у середині грудня отець Андрій провів такі зустрічі з майбутніми офіцерами — вихованцями Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Заходи у військових вишах пройшли з великою зацікавленістю курсантів, й представлена інформація викликала жвавий інтерес та захоплення присутніх.

5539E2F4-C01D-458F-B638-BB3838B59BD5

mil.gov.ua