Військовий капелан о. Андрій Зелінський розповів українцям Греції про духовність під час війни

На запрошення української церковної громади 9 та 10 грудня в місті Афіни перебував військовий капелан о. Андрій Зелінський,ТІ. Там священик презентував свої книги та розповів про духовність під час війни.

Отець Андрій взяв участь в двох заходах, організованих українською спільнотою в столиці Грецької Республіки:
– в суботу, 9 грудня, мав доповідь на тему “Україна: війна за майбутнє” під час міжнародної конференції, присвяченій 20-літтю випуску в Греції української газети, що була організована асоціацією “Українсько-Грецька Думка” під егідою Посольства України в Грецькій Республіці;

– в неділю, 10 грудня, взяв участь у презентації власних книг та розповів про духовність на час війни.

Також о. Андрій Зелінський в неділю очолив Службу Божу в храмі, де збирається на молитву українська церковна громада в Афінах, та поділився своїми думками стосовно євангельського читання тієї неділі.

24899768_10211485095663317_853801767750961914_n

pmv.ugcc.org.ua