Військовий капелан благословив випускників Морехідного коледжу

В Одесі в суботу, 4 березня, відбулися урочисті заходи, присвячені випуску старшинського складу відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія”. Випускників благословив військовий капелан отець Олександр Смеречинський. 

Понад 30 курсантів здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст”. Це перший «одеський», набору 2014 року, випуск. Більшість військовослужбовців проходитимуть службу на кораблях та катерах, частина з них поповнить підрозділи військ берегової оборони та морської авіації, стане інструкторами в навчальному центрі.

Участь в урочистостях також взяли представники Командування ВМС ЗС України, керівництва Національного університету “Одеська морська академія”, духовенства, ветерани, рідні та друзі курсантів. Військовослужбовцям було вручено дипломи і нагрудні знаки, після чого ними була складена клятва старшини.

Військових моряків благословив на добру путь та окропив освяченою водою військово-морський капелан о. Олександр Смеречинський. Завершився захід урочистим проходженням маршу та колективним фотографуванням.

17155607_698386970364576_5522784690625915871_n

За повідомленням прес-центру
Командування Військово-Морських Сил ЗCУ