Військовий капелан благословив військових під час присяги в Івано-Франківську

17 листопада у військовій частині № 1241 (м. Івано-Франківськ) Національної гвардії України відбулася урочиста присяга нового поповнення на вірність українському народові. На урочисту присягу прибули батьки cолдатів,  їхні друзі із різних куточків України. На заході був присутній і військовий капелан УГКЦ отець Роман Залеський. 

Присяга розпочалася із урочистого маршу, після якого молоді солдати, які прослужили лише місяць, склали обіцянку бути вірними Українській державі та народові. Опісля, вони показали свої вміння, які  набули за місяць служби.

На завершення дійства з вітальним словом звернувся начальник військової частини та матір одного із солдат. Також було надано слово головному координаторові військових капеланів Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Роману Залеському, який розповів про специфіку військової служби у стінах армії, а також у зоні АТО.

Після вітального слова о. Роман благословив усіх солдатів на цей нелегкий шлях у військовому служінні та освятив свяченою водою. Наприкінці урочистостей командир військової частини провів екскурсію по військовій техніці та розповів про характеристики військових машин.

На завершення о. Роман поблагословив всіх військовослужбовців, а вони в свою чергу, теплими словами подякували о. Роману та учасникам братсва ЦДСС за спільну молитву і гарно проведений час.

Василь Сметанюк,
секретар ЦДСС