Капелан благословив молодих військових НГУ

16 грудня 2017 року в Навчальному центрі Національної гвардії України близько двохсот військовослужбовців строкової служби Північного ОТО урочисто присягнули на вірність українському народові та продовжили справу мужніх захисників Вітчизни. Участь у заходах взяв військовий капелан УГКЦ о. Юрій Галабуда. 

Урочистості розпочалися із виносу бойового прапора Навчального центру.

Начальник Навчального центру Національної гвардії України полковник Михайло Кулик в своїй промові привітав усіх із знаменною подією у їхньому житті . В своїй промові він зазначив: «Велика честь для кожного мужчини зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину, наполегливо оволодівати військовими знаннями, адже Україні потрібні мужні чоловіки, які прагнуть стати на захист Вітчизни в цей нелегкий час. Сьогодні перед лицем своїх побратимів, батьків та друзів Ви дали присягу бути вірними захисниками Української держави, непохитно стояти на сторожі її свободи та територіальної цілісності».

До слів привітань приєднались заступник міського голови Василь Гавришків та ветеран Начального центру полковник запасу Петро Кутинський, а також матері молодих гвардійців.

Для пастирського благословення і освячення були запрошені священнослужителі о. Андрій Кулицький та о. Юрій Галабуда.

На завершення святкових заходів відбулась зустріч керівного складу Навчального центру НГУ та представників Північного ОТО із батьками та родичами молодих гвардійців.

За матеріалами групи інформації та комунікації Навчального центру НГУ