Військовий капелан благословив медиків, що склали присягу

30 серпня у Президентському полку склали присягу першокурсники Військово-медичної академії. Під час урочистостей студенти зачитали Кодекс честі медичного працівника.

У заході взяв участь о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. Священик звернувся до студентів та офіцерів: «Сьогодні ми бачимо дуже багато медиків в зоні АТО, засвідчуємо їхнє завзяття, мужність та відвагу. Коли ви рятуєте чиєсь життя, не боячись втратити власне, то це є подиву гідно, – наголосив отець Любомир. – Я наведу приклад: один батько втратив свого сина, який захищав Україну разом зі своїми побратимами. Але крім слів жалю за загиблим сином цей батько сказав таку річ: «Достойно померти є більше, аніж достойно прожити це життя». Дякую всім медикам у вашій особі за цю жертовну працю в особливо складний для України час», – підкреслив о. Любомир Яворський.

Після урочистостей та виступів присутні священики різних конфесій окропили новобранців свяченою водою та благословили на навчання.

Прес-служба Департаменту капеланства