Військових капеланів зберуть на полігоні Нацгвардії в Золочеві

Національна гвардія України першою із усіх силових структур України запровадила та сформувала інститут військових капеланів. Капелани, які зголосилися духовно опікуватися нацгвардійцями, підписали трудові договори та зараховані на цивільні посади.

Відтак з 3 по 8 липня 2017 року Національна гвардія України збере 42 військових капеланів у Навчальному центрі національної гвардії України у Золочеві, що на Львівщині. Про це інформує прес-секретар командувача НГУ Вaдим Голуб.

Із нацгвардійськими капеланами проведуть заняття з тактичної медицини, тімбілдінгу, ознайомлять з особливостями служби в Нацгвардії України.

Під час зборів також вивчатимуть питання взаємодії психологів і капеланів у форматі роботи мобільних груп психологічної підтримки (контролю бойового стресу) під час виконання особовим складом службово-бойових завдань в екстремальних (бойових) умовах в зоні АТО.

Значну частину часу приділять і обговоренню виконання безпосередніх обов’язків військових капеланів.

Збори розпочнуться з молитви 3 липня 2017 о 09.00 у каплиці золочівського замку. По завершенні, о 10. 00, відбудеться офіційна церемонія відкриття та брифінг для журналістів.

http://gazeta.lviv.ua