Військовослужбовці з Дніпропетровська молились Хресну дорогу у Страдчі

У Хрестопоклінну неділю, 3 квітня, відбулася молитовна Хресна дорога у відпустовому  місці с. Страдч, в якій взяли участь бійці 25 бригади.

Під час спільної молитви Захисники України просили Бога здоров’я для своїх рідних та друзів, мир та спокій у нашій країні. Провадив Хресну дорогу о. Тарас Михальчук, душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та капелан 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Цього дня військовослужбовці також завітали до м. Львова, де відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ. Екскурсію храмом для бійців провів отець-диякон Мирон Горбовий, військовий капелан.

Також українським бійцям випала можливість ознайомитися з архітектурою та історією міста під час туру на Львівському “Чудо поїзді”, а ресторація “Віденська кав’ярня” приготувала для військових святковий обід.

Молитовну Хресну дорогу та екскурсії Львовом для бійців 25 бригади оргінізував Центр військового капеланства ЛА УГКЦ.

IMG_20160403_152516

Додамо. У “Віденській кав’ярні” (м. Львів, Проспект Свободи, 12) триває акція: “Подаруй обід військовослужбовцю”. Усі охочі, можуть оплатити наперед обід для військових, учасників АТО та отримати подарунковий сертифікат. На сьогоднішній день уже було придбано 61 обід.

Висловлюємо щиру подяку керівництву «Віденської кав’ярні» та усім, хто відгукнувся на таку доброчинну акцію. Також висловлюємо вдячність компанії “Чудо Тур” за безоплатний екскурсійний тур Львовом на “чудо-поїзді” організований для військовослужбовців 30-ої бригади.

Джерело: Капеланство.info