Військовослужбовці Ялти молилися у Хрестопоклонну неділю

19 березня, у перший день хрестопоклонного тижня третьої седмиці Великого посту, протоієрей Ігор відвідав військову частину №3058 МВС України м. Ялта, з метою дати можливість військовослужбовцям частини, в якій він сповняє капеланське служіння, вшанувати Хрест Господній. Військовослужбовці переглянули документальний фільм чину служіння Утрені в Хрестопоклонну неділю і більшість військовослужбовців вперше побачили чин винесення Хреста Господнього. Після перегляду отець Ігор дав науку військовослужбовцям, в якій зокрема сказав:

«Господній Хрест, якому поклоняємося в сьогоднішню неділю, пригадує нам про безконечну Божу любов, про Христові страждання задля нас і наш обов’язок терпеливо нести свій хрест щоденного життя.

До всіх нас є звернені слова Спасителя: „Коли хто хоче йти за мною нехай зречеться себе, візьме свій хрест на себе і йде слідом за мною… Хто не несе свого хреста і не йде слідом за мною – не може бути моїм учнем“. Тому хрест є великою надією для всіх тих, що так чи інакше терплять і несуть свій життєвий хрест, піддаючись Божій волі, без нарікання ідуть за Христом, пам’ятаючи про Христове запевнення, що наші терпіння і хрест Він на велику радість замінить.

На закінчення всі заспівали славословіє «Хресту твоєму поклоняємось Владико…» з доземними поклонами, вшанували поцілунком Животворний Хрест Господній та отримали благословення через помазання освяченим єлеєм.

Прес-служба Департаменту капеланства