Військовослужбовці, які перебувають на духовній реабілітації, відвідали Закарпаття

24 червня девятеро військовослужбовців, які проходять духовну реабілітацію у Карпатах, відвідали Женецький водоспад, а згодом – Яблуницький перевал, який розташований на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Також бійці АТО разом із військовим капеланом – братом Юрієм Балухом, побували на Закарпатті. Тут воїни відвідали Труфанецький водоспад – найвищий природний водоспад Закарпаття та мали змогу скуштувати лікувальні мінеральні води у с. Кваси Рахівського району.

Окрім того, воїни АТО завітали до монастиря ОО. Редемптористів, що у с. Ямна (Яремче), де на них чекав приємний подарунок. Діти зі Львова, які відпочивають тут у літньому таборі, зокрема, з парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Івана Франка, 56) підготували для бійців АТО концерт. Після завершення концерту дітлахи подарували військовим солодких ангеликів, яких виготовили власноруч для кожного бійця. Опісля відбулося чаювання.

Довідка. Шестеро військовослужбовців із м. Запоріжжя, двоє зі Львова та один із Житомирської області мають змогу декілька днів духовно відпочити у місті Яремче Івано-Франківської області, де разом з ними перебуває військовий капелан. Ідею реабілітації бійців АТО священики-капелани вирішили втілювати, співпрацюючи з волонтерами Запорізької області. Воїни переживатимуть дні духовної віднови у Карпатах до п’ятиниці, 26 червня.

Капеланство.info