Військовослужбовці взяли участь в екуменічній молитві за мир в Україні

У четвер, 21 січня, в каплиці Українського католицького університету відбулася екуменічна молитва за єдність християн та мир в Україні.

Цього року в молебні взяли участь представники львівських Церков, військовослужбовці та учасники АТО  з капеланом академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного отцем-дияконом Мироном Горбовим. Молебень відбувся в рамках проведення Всесвітнього тижня молитов за християнську єдність.  УКУ вже понад 6 років поспіль запрошує представників різних конфесій долучитися до екуменічної молитви.

12513597_868952139889326_5215164667531418130_oЗавершили молитву вертепним дійством студентів УКУ, з яким хлопці й дівчата нещодавно побували в зоні АТО.

Наприкінці заходу відбулося солодке частування, під час якого всі присутні мали нагоду поспілкуватися і поділитися враженнями від побаченого. У своєму слові до учасників молитви отець-диякон Мирон Горбовий, капелан Національної академії сухопутних військ, наголосив, що дорога до миру є дорогою до єдності Церкви.

Додамо, Всесвітній тиждень молитов за християнську єдність триває з 18 по 25 січня під гаслом «Дай мені напитись» (Ів. 4, 7)

Фото: диякон Мирон Горбовий, Валентина Євтушок

За матеріалами Капеланство.info