Військовослужбовці внутрішніх військ Західної України взяли участь в екологічній акції «Чисте довкілля»

800 військовослужбовців Західного територіального командування внутрішніх військ у восьми областях західної України підчас екологічної акції «Чисте довкілля» навели порядок 23-ох гектарах території, ліквідували 10 сміттєзвалищ, посадили близько 200-т дерев та 140 кущів.

За словами заступника начальника управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України з виховної роботи полковника Олега Білого «День довкілля» має на меті не тільки упорядкування територій та висадження зелених насаджень, а й пропаганду дбайливого ставлення до живої природи, її збереження і охорону, як середовища нашого існування. Також такий захід є складовою частиною екологічного виховання військовослужбовців внутрішніх військ.

Активну участь у весняній толоці взяли військовослужбовці внутрішніх військ Львівщини. Вже не перший рік, напередодні Воскресіння Господнього, на вулиці міста вийшли військовики з господарським інвентарем. Крім наведення порядку на закріплених територіях військовослужбовці внутрішніх військ прибрали в парку Бондарівка, який розташований біля перехрестя вулиць Наукової та Стрийської у Франківському районі Львова. Незабули воїни-правоохоронці і про упорядкування військового поховання, що знаходиться на Янівському цвинтарі. Біля могил був наведений порядок та посаджені квіти.

Військовослужбовці військової частини 1241 внутрішніх військ МВС України, підрозділи якої розташовані в місті Івано-Франківську, Калуші та Чернівцях, надали допомогу по приведенню в належний санітарний стан зелених насаджень та благоустрою в підшефних закладах. В Івано-Франківську прибрано територію в загальноосвітній школі-інтернат №1. В місті Калуш воїни допомогли навести порядок в загальноосвітній школі №5, в Чернівцях – в загальноосвітній школі №10.

Здійснено благоустрій майданчиків в місцях компактного проживання сімей військовослужбовців в місті Івано-Франківську, по вулицях Пасічній та Угорницькій.

На Волині силами військовослужбовців військової частини 1141 наведено порядок на території підшефного навчально-виховному комплексу №26 та поблизу нього. Також прибрано територію біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам на Меморіалі Слави в центрі Луцька.

У Рівному військові правоохоронці місцевого батальйону надали допомогу у прибиранні парку ім. Т. Шевченка та на території дитячого садочку «Лелека».

Військовослужбовці Ужгородського батальйону внутрішніх військ впорядковували територію стадіону «Спартак» та надали допомогу у наведенні порядку в школі села Сторожниця Ужгородського району Закарпатської області.

Внутрішні війська Тернополя долучились до прибирання Дендропарку та дитячого садочку «Берізка».

В місті Хмельницькому вояки внутрішніх військ допомогли із наведенням порядку у двох загальноосвітніх школах.

Повідомив начальник групи зв’язків з громадськістю

та засобами масової інформації

управління Західного територіального командування ВВ МВС України

майор Вадим Голуб

Конт. тел.: +38 096 212 31 80

8 032 234 10 97