Військовослужбовці внутрішніх військ у день професійного свята пройшли по Львову з екскурсією

26 березня День внутрішніх військ Міністерства Внутрішніх Справ України. З нагоди свята спільним зусиллями управління МВС в/ч №4114 та капелана частини диякона Андрія Сіданича було організовано екскурсію для строковиків частини по визначних пам’ятках міста Львова.

Під час екскурсії солдати мали нагоду оглянути не тільки стародавні вулиці, а й панораму Львова з міської ратуші. Завершилась екскурсія у гарнізонному храмі Петра і Павла, де солдати відвідали виставку, присвячену патріарху Йосипу Сліпому. По завершені виставки кожен учасник екскурсії мав нагоду помолитись у храмі за своє подальше служіння, та в інших особистих намірах.

Центр Військового Капеланства