Військовослужбовці вгостях у братів семінарії м. Івано-Франківськ

У неділю, 13 листопада, в Івано-Франківській духовній семінарії ім.свщм.Йосафата відбулося святкування 7 річниці Центру душпастирювання силових структур. З цієї нагоди до семінарії приїхали військовослужбовці із військових частин: А 1349, РО, А 1349, БТЗ, А 4604 та 1241 Національної Гвардії України та з Лисецького полігону.

Розпочалося святкування із молебню до великомучиника Димитрія Солунського. Під час богослужіння духівник Центру о. д-р Василь Гоголь мав нагоду розважити з учасниками та гостями, які прибули на святкування, над притчею “Про доброго сіяча“.

Опісля молебню розпочався чин посвяти нових учасників ЦДСС. Брати, які виявили бжання вступити до Центру, склали присягу на вірність та служіння для розвитку Центру та добра Церкви. Цього року 15 нових братів стали на шлях капеланства.

На завершення дійства з вітальним словом звернувся головний координатор військових капеланів Івано-Франківської архієпархії УГКЦ о. Роман Залеський. Священик детально розповів про основні методи духовної праці із військовослужбовцями. Опісля він навів деякі життєві приклади про служіння у зоні АТО на Сході України.

Після короткої доповіді, всі учасники братства та гості були запрошені до святкового столу, де кожний зміг розповісти про служіння та поділитися своїм досвідом капеланства. Вкінці військовослужбовці разом з братами-семінаристами співали українські патріотичні пісні та спілкувалися на теми, які цікавили кожного зокрема.

А потім учасники Братства ЦДСС провели екскурсію в приміщенні духовної семінарії, розповідаючи при цьому про спільнотне життя, навчання та вільний час семінаристів. Для всіх гостей голова Братства ЦДСС вручив духовну літературу та вервиці.

На завершення зустрічі о. Роман Залеський спільно з о. Василем Гоголем благословили всіх на добре служіння Церкві та Україні.

Більше фото.

Інформаційний центр ІФДС