Військовослужбовці повернулися з паломництва до Люрду (фото)

19 травня 2015 року, військовослужбовці – учасники АТО, які брали участь у 57 Міжнародному військовому паломництві до міста Люрд (Франція), повернулись в Україну. Цьогоріч у паломництво до Люрду їздили 16 солдатів Збройних Сил України, 9 з яких проходять реабілітацію після поранень, отриманих під час бойових дій на сході України.

1

Супроводжували українських військових протягом усього паломництва владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ душпастирства силових структур України, о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту та о. Андрій Зелінський, військовий капелан. Наші військовослужбовці на цій прощі молились за мир в Україні, за бойових побратимів, за рідних і близьких, за поранених і за тих, хто уже відійшов у вічність. Перебуваючи у Люрді, українські військові мали нагоду спілкуватися та молитися разом із військовослужбовцями більше 40 країн світу.

2

Висловлюємо вдячність військовому капеланству Німеччини, а також спільноті Лицарів Колумба в Україні, завдяки яким поїздка українських військових на паломництво до Люрду стала можливою.

3

4

Фото: о. Андрій Зелінський

Капеланство.info