Військовослужбовці Навчального центру з капеланом відвідали дитячий будинок

За доброю традицією у День Святого Миколая, гвардійці Навчального центру Національної Гвардії України разом з військовим капеланом отцем Юрієм Галабудою привітали маленьких вихованців Золочівського дитячого будинку сімейного типу “Покрова Матері Божої” солодкими подарунками та новорічними піснями.

Для малят, які виховуються в дитячому будинку, Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії роблять велику справу достойну абсолютної поваги та захоплення. Вони дають кожній дитині материнську любов, піклування, плекають у їхніх сердечках любов до Бога.

“Наші вихованці живуть в мирі з Господом, допомагають один одному та діляться з світом своїм душевним теплом, – розповіла нам сестра Мартина, мати-вихователька та додала: – Ми разом з дітьми завжди радо зустрічаємо військовослужбовців, бо для нас вони є прикладом мужності, доброти, сили та гідності”.

Дітворі дуже сподобалось святкування. Їхні щирі посмішки та наповнені радістю оченята, сяяли від щастя. Вихованці також підготували для гостей музичні вітання, ділились своїми досягненнями та міцними обіймами.

25550406_1235276769938840_8027254816998461611_n

Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ