Військовослужбовці на храмовому празнику у Старичах

У четвер, 21 грудня, у с. Старичі, що на Львівщині, відбувалась Божественна Літургія з нагоди храмового празнику Різдва Пресвятої Богородиці. Богослужіння відвідали жителі села, військовослужбовці та члени їх сімей. В урочистостях з нагоди свята взяв участь військовий оркестр 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ.

“Я вважаю, що армія та церква мають дещо спільне: перша захищає життя людей, а друга – їх душі, – пояснює військовий капелан 184-го Навчального центру отець Тарас. – Тому ми повинні допомагати один-одному, і я дуже радий, що військовий оркестр відповів згодою на моє запрошення відвідати богослужіння”.

Опісля закінчення Служби Божої присутніх на молитві священики благословили і окропили освяченою водою. Церемонію супроводжувала жива музика у виконанні військового оркестру, що таким чином привітав всіх присутніх на цьому Літургії з нагоди великого свята Різдва Пресвятої Богородиці.

За інформацією 184 Навчального центру НАСВ