Військовослужбовці м. Євпаторія відсвяткували Великдень з капеланом та семінаристами

У Світлий День Воскресіння Христового до Зенітного ракетного полку військової частини А4519 в прибув отець Богдан Костецький – капелан для військовослужбовців у м. Євпаторії, настоятель греко-католицької парафії Покрови Пресвятої Богородиці, разом з студентами Дрогобицької Духовної семінарії Андрієм Бунем та Андрієм Мельничуком.

Перед святковим сніданком отець Богдан звернувся із пастирським словом до новобранців, які щойно призвалися і готуються до прийняття присяги. Капелан запевнив вояків, що кожної неділі, як і тепер, для них будуть проводитися духовно-просвітницькі заняття та узгоджені з командуванням частини науки. Священик привітав всіх присутніх з Пасхою.

В їдальні частини зібрався весь особовий склад, вільний від бойового чергування. Отець Богдан відкрив зустріч, зазначивши її мету – гаряче бажання поділитися радісним пасхальним настроєм, які породжує в душі Воскреслий Христос. Після цього був відслужений водосвятний молебень та здійснено чин освячення пасхальних страв. Принесені отцем Богданом гостинці були роздані для споживання на святковому сніданку та обіді.

На завершення зустрічі отець Богдан передав вітання з нагоди Великодня Владики Михаїла (Колтуна) Керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, окропив усіх свяченою водою та звернувся до воїнів з настановою бути вірним складеній присязі та охороняти християнську віру й Батьківщину.

Повідомила Наталія Костецька