Військовослужбовці Львова взяли участь у загальноміській Хресній дорозі

У Хрестопоклінну неділю, 19 березня 2017 року, вулицями Львова пройшла загальноміська Хресна дорога. Молитова відбулася під проводом Чину Святого Василія Великого з нагоди 400-ліття реформування Василіанського Чину святого Йосафата. Участь у молитві взяли українські військові.
Очолив молитовну ходу владика Ігор, Митрополит і Архиєпископ Львівський, спільно з єпископами-помічниками Львівської архиєпархії УГКЦ владикою Венедиктом та владикою Володимиром. Тисячі львів’ян, духовенство, керівництво міста та області, військові взяли участь у спільній молитві.

Участь у молитві взяли також курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у супроводі о. Степана Суса, голови Центру військового капеланства та настоятеля Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, о. Андрія Хомишина, о. Богдана Кулика та піддиякона Юрія Балуха військових капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

До спільної молитви долучились також учні ліцею імені Героїв Крут з офіцерами.

Хресна хода традиційно розпочалась о 15.00 год. від храму Архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22) і пройшла до пам’ятника Праведному Митрополиту Андрею (пл. св. Юра, 5).
www.ugcc.lviv.ua