Військовослужбовці київського гарнізону взяли участь у прощі до Вишгорода

18 – 19 травня відбулася проща Київської Архиєпархії УГКЦ до м.Вишгорода.

Тридцятикілометровий шлях паломників розпочався від Патріаршого собору Воскресіння Христового, що в Києві. Для особливо активних учасників був організований веломаршрут, що становив 70 км (від Ірпеня).

Перед іконою Пресвятої Богородиці – Покровительки Вишгорода – був відслужений Молебень у наміренні всіх прибулих, а також проказана особлива молитва матерів.

Для прочан на вечерю був приготовлений «Борщ вишгородського паломника».

У ніч з 18 на 19 травня для паломників були організовані нічні чування, котрі розпочалися Великою вечірнею з литією та продовжилися роздумами над Святим Письмом, тихою молитвою, походом зі свічками та іншими богослужіннями. Чування закінчилися близько третьої години (вночі) і вірні змогли відпочити в наметах.

У неділю зранку на прощу прибув владика Йосафат (Говера), Екзарх Луцький, котрий, відслуживши Божественну Літургію, уділив усім присутнім своє архиєрейське благословення.

В цій прощі взяли участь військовослужбовці строкової служби внутрішніх військ Київського гарнізону. За словами військового капелана бр. Теоктиста Міщука ЧСВВ, багато військовослужбовців вперше взяли участь в такій прощі. Це дійство справило на них велике враження.

Повідомив о. Дам’ян Габорій