Військовослужбовці Київського гарнізону молилися під час Хресної дороги

1 квітня, у 5 неділю Великого посту, молодь храму разом з бр. Теоктистом, ЧСВВ, завітала до військової частини №3066 внутрішніх військ МВС України, для того щоб провести Хресну дорогу для військовослужбовців. Капелан Київського гарнізону о. Дамян Габорій розказав військовим про те, як потрібно переживати час Великого посту та належно з нього користати.

«Дуже важливо задумуватися над страстями Христа не лише під час Посту, але й в інші дні. Приступати до Тайни Сповіді та Євхаристії – це ще одна практика під час Великого посту, коли кожен з вас може належним чином підготуватися до свята Воскресіння Христового», – зазначив о. Дам’ян у слові до військовослужбовців.

Молодь разом з військовослужбовцями роздумувала над стражданнями Христа, провадячи Хресну дорогу «Слідами відкуплення». Роздуми чергувалися з піснями у виконанні молодіжного хору храму та монастиря Св. Василія Великого у Києві.

На завершення відвідин було зроблено спільне фото, а військовослужбовці могли поспілкуватися з греко-католицькою молоддю.

Протягом завершальних тижнів Великого посту військовослужбовці мають змогу прийти на сповідь до капеланів, котрі відвідують військові частини Київського гарнізону з цією душпастирською місією. Таким чином військовослужбовці – вірні УГКЦ – готуються до зустрічі Великодня безпосередньо у частині, де проходить їхня строкова служба.

Прес-служба Департаменту капеланства