Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм

У неділю, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

З історією святині гостей ознайомили душпастирі Гарнізонної святині та розповіли про діяльність Центру військового капеланства. Потім наші захисники оглянули виставку, присвячену війні на сході України. На завершення військовослужбовці побували у підземеллях храму, оглянули 3 панорами: Княжий Львів (XIII ст.), Готичний Львів (XV ст.) та ранньомодерний Львів (1740-50-ті рр.), а також дізнались багато цікавих подій про це приміщення.

Опісля військові капелани спільно з адміністрацією ресторану “Віденська кав’ярня” організували для всіх частування морозивом, за що щиро дякуємо.

Капеланство.info