Військовослужбовці 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що у Тернополі, отримали подарунок

6 грудня представники Департаменту Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур України разом з військовим капеланом о. Андрієм Івасечком завітали до 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що у Тернополі, з подарунком з нагоди Дня Збройних Сил України.

Солдати цієї бригади щороку організовують під час військового паломництва до Зарваниці польову кухню разом з таборовим містечком.

о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту, передав заступнику командира частини плазмовий телевізор. «Нехай першим фільмом, який ви переглянете, буде Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці», – заохотив о. Любомир, привітавши солдатів зі святом. Заступник командира в/ч 3002 подякував отцеві, відзначивши, що наступну прощу до Зарваниці військовослужбовці обов’язково відвідають та допоможуть в її організації.

Прес-служба Департаменту капеланства