Військовослужбовець Яворівського полігону вирішив поєднати своє життя з Христом

5 червня військові капелани уділили Святі Тайни хрещення та миропомазання військовослужбовцю, який перебуває на навчанні на Яворівському полігоні.

Захисник України родом з Енергодару, зустрівши капеланів вирішив з’єднати своє життя з Христом. Уділив Святі Тайни о. Юрій Цюпка, священослужитель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ. Душпастир побажав новоохрещенному ніколи не забувати про цей пам’ятний день у його житті, а також тієї обіцянки яку він дав Богу під час Святої Тайни.

Нагадуємо, що душпастирі Центру військового капеланства ЛА УГКЦ щотижня відвідують містечка Навчального центру, щоб надавати духовну опіку солдатам строкової та контрактної служби, а також мобілізованим. Капелани проводять духовно-патріотичні бесіди, уділяють Святі Тайни Покаяння та Євхаристії, в неділю та свята служать Божественну Літургію для військових.

Джерело: Капеланство.info