Військовому капелану вручили нагороду “За заслуги”

Заслужену нагороду від імені Президента України Петра Порошенка – орден «За заслуги» ІІІ ступеня – вручили військовому капелану, декану Золочівському Української Греко-Католицької Церкви, будівничому і настоятелю храму блаженного Миколая Чарнецького отцеві Михайлу Сукмановському.

У понеділок, 25 липня, під час виїзної наради, що проходила у залі засідань Золочівського районного Народного дому ім. Ігоря Білозіра, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка від імені Перзидента України вручив отцю Михайлу нагороду “За заслуги” ІІІ ступеня.

З цієї нагоди переповнена зала вітала стоячи священнослужителя , – повідомила ІА ZIK журналістка Галина Мельник.

Отець Михайло подякував усій громаді Золочівщини, землякам із США та країн Європейського союзу, які вносять свою  лепту не лише допомогою населенню та військовослужбовцям у війні, що триває на сході України, а й доволі часто дітям з обмеженими можливостями, медичним закладам, військовим частинам та багатьом потребуючим категоріям населення Львівщини та України.

Священнослужитель, який не тільки організовує і благословляє поїздки у зону проведення Антитерористичної операції, а й сам побував понад двадцять разів не лише на блокпостах, а й на передовій, каже, що орден є не його особистою нагородою, а, найперше, визнанням заслуг усіх людей, які  часто віддають останнє задля нашої спільної перемоги.

Джерело: zik.ua