Військового капелана о. Даниїла Сікору, ЧСВВ нагороджено медаллю

30.12.2015 року у день пророка Даниїла о. Роман Залеський, головний військовий капелан Івано-Франківської Архиєпархії, нагородив після ранкової св. Літургії медаллю парафіяльного сотрудника василіянського храму Царя Христа (Івано-Франківськ) о. Даниїла Сікору, ЧСВВ.

Відомо, що протягом цього року о. Даниїл був тривало у зоні АТО аж тричі, а саме у Слов’янську, Маріуполі та Мар’янці, де духовно опікувався захисниками нашої батьківщини перед російськими загарбниками.

DSCN9691

Інтерв’ю з капеланом, стаття «На війні до Бога ближче. Про монаха-десантника з Франківська».

Також іменинника привітав колишній ігумен обителі на Майзлях о. Володимир Палчинський, ЧСВВ, а від хору парафії «Надія» − його регент і дяк Михайло Гуйдаш.

Департамент військового капеланства