Військового капелана о.Андрія Зелінського нагородили Золотим гербом Львова

16 вересня у Львові під час урочистої церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкраща книга форуму – 2016», в рамках 23-го Форуму видавців, міський голова Андрій Садовий нагородив Золотим гербом міста Львова о. Андрія Зелінського,Т.І. за книжку «На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення». Церемонія відбулася у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Отець Андрій Зелінський – священик УГКЦ, член чернечого згромадження «Товариство Ісуса», військовий  капелан, богослов, політолог, науковець і громадський діяч.

У своїй книжці «На ріках вавилонський» автор говорить про досвід самотності, який є «землею вигнання у світі людини». Отець Андрій каже: «Самотність ранить, інколи навіть війною. Нині усяк, хто живе життям нашої країни, зазнає її ран, її смертей і перемог, часто також почувається самотнім у цьому досвіді. Як повернутися у додому? Зустріч із собою справжнім, зустріч із братом у ближньому, зустріч із Богом несподіваним – стежина вороття із землі вигнання у двори нового Єрусалиму, з пустелі людської самотності в затишок втраченого Едему, з минулого в майбутнє…»

«На ріках вавилонських» – вже друга книжка отця Андрія. Минулого року вийшла його книжка «Соняхи», присвячена його військовим побратимам, з якими він пліч-о-пліч стояв і стоїть на передовій у зоні АТО, а особливо тим товаришам, які поклали там своє життя.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 вересня, у Львові в рамках Форуму видавців відбудеться презентація книжки «На ріках вавилонських» – о 18.00 в Пороховій вежі, вул.Підвальна,4.

А 22 вересня відбудеться презентація в Києві в книгарні «Є», вул.Лисенка,3, о 18.30.

 Джерело: www.svichado.com