Військово-медичні капелани і військові лікарі повернулися до України

Цими днями завершилася подорож військово-медичних капеланів і військових лікарів до Австрії, які ще 28 травня вирушили у поїздку, аби набратися досвіду в астрійських колег і поділитися своїми знаннями із ними. 

Як розповідає отець Віталій Воєца, медикам і капеланам вдалося поєднати насичену навчальну програму з обміну досвідом і знайти час на відпочинок і відвідати мальовничі куточки у Відні, Зальцбурзі та Будапешті.

“Багато чого навчилися від наших колег лікарів і медичних капеланів, багато передали своїх знань і навичок та мали зустрічі з цікавими людьми! Також молилися за мир і спокій в Україні!, – ділиться враженнями отець Віталій Воєца. – “Висловлюємо щиру подяку за благословення та організацію цієї поїздки Владиці Йосифу (Міляну) та команді священиків: о.Івану Сохану, о.Василю Чудійовичу, о.Андрію Бонису та отцям з-за кордону: о.Тарасу Шагалі, о.Віталію Микитину та о.Дам’яну Габорію, котрі з своїми парафіанами потрудилися, щоби ми відчували себе, як вдома! Вам усім, хто нас приймав та допомагав у різний спосіб, щире спасибі! Окрема подяка о.Євгену Чернюку та “величезне дякую” нашим друзям військовим лікарям з Центрального госпіталю ЗСУ, госпіталю прикордонників м.Київ та Ірпінського госпіталю ЗСУ! Ще раз переконуюсь, що наші лікарі найкращі!!! Божого усім благословення та міцного здоров’я!”

За повідомленням о. Віталія Воєци