Військові Васильківського гарнізону взяли участь у недільній Божественній Літургії

У неділю, 2 липня, військовослужбовці з Васильківського гарнізону на запрошення військового капелана отця Романа Романовича завітали на Божественну Літургію до храму святого великомученика Юрія, що у Василькові.

Отець Роман Романович, військовий капелан УГКЦ, адміністратор парафії св. влкмч. Юрія у Василькові, відвідує військовослужбовців Васильківського гарнізону. Нещодавно священик провів першу зустріч із новим призовом у військовій частині і запросив військових на недільну молитву до храму. У Літургії взяли участь 23 військовослужбовці. Під час молитви вони приступили до Святих Тайн.

Після недільної молитви отець поспілкувався з військовими. Вони висловили бажання зустрічатися з капеланом регулярно, а також обговорили можливість взяти участь у Всеукраїнському військовому паломництві до Зарваниці, яке відбудеться 16-17 вересня 2017 року.

image-0-02-05-644e61eb66bdeadf8ef24bee1d816161528b3941f436c8406eea9c2b5db11f48-V

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України