Військові в районі АТО святкували Пасху разом із капеланами УГКЦ

Під час Великодніх свят 2017 року військовослужбовців, що перебувають на службі в районі АТО, відвідали військові капелани Української Греко-Католицької Церкви.

Підрозділи Західного територіального управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, які виконують бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції, з молитвою і Божим словом відвідали військові капелани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Греко-Католицької Церкви.

Священики Володимир Фірман, Володимир Топоровський та Юрій Стасюк привезли з собою Плащаницю, усі бійці мали змогу прикластися до неї, посповідатися та причаститися.

Отець Юрій, незважаючи на те, що на теперішній час навчається та проживає у Римі, знайшов можливість підтримати наших хлопців на передовій, зокрема передати великодні подарунки від співвітчизників з Італії та Іспанії.

Капелани відвідали військовослужбовців військових комендатур Станиці Луганської, Старобільська та Біловодська.

Разом із бійцями Військової служби правопорядку священики відвідали обласну загальноосвітню школу-інтернат у місті Щастя та передали дітям необхідні речі, літературу та продукти, зібрані самими військовими, волонтерами та українцями в Італії та Іспанії.

У Біловодську військові та капелани відвідали приватне підприємство з надання послуг щодо догляду для людей похилого віку та інвалідів і допомогли нужденним одягом та продуктами.

А до особового складу однієї з десантно-штурмових бригад у районі проведення антитерористичної операції завітав отець Любомир Яворський. Не дивлячись на бойову обстановку, він провів святкове богослужіння, освятив паски та смаколики.

– Свято Великодня спонукає кожного із нас замислитись над вічними цінностями християнської моралі, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою. Бажаю всім військовослужбовця міцного здоров’я, духовної чистоти і гармонії, добробуту, спокою та щастя в сімейних оселях, – сказав отець Любомир.

www.mil.gov.ua