Військові Одеси зустрілися зі святим Миколаєм

Із невеличким запізненням, але не забув св. Миколай і про військовослужбовців в/ч А1785, батальйону охорони та обслуговування ОК “Південь”. Їх святий прмйшов привітати на свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці 21 грудня.

На початку зустрічі військовий капеланио. Руслан Остафій розповів про життя святого Миколая Чудотворця і традицію, котра постала ще з ІІІ століття, за якою християни (особливо маленькі) з нетерпінням очікують подарунків від св. Миколая у день Його вшанування, 19 грудня.

Віршиків про св. Миколая військові не розповідали, проте один солдат розповів Різдвяний вірш про народження Христа. Для того, щоб запросити гостя, усі разом прикликали св. Миколая, і Миколай з’явився.

Усі військові на запитання, чи були чемними, разом відповідали, що так! І святому Миколаю нічого не залишалося, як тільки роздати кожному подарунки. Дарунки св. Миколая були цікаві: зубна щітка – щоб зуби не боліли, теплі шкарпетки – щоб ноги тримати в теплі і звісно, плиточка смачного шоколаду – щоб військове служіння хоч на мить стало солодшим.

Військові щиро дякували Святому Миколаю, що не забув їх і за приємні дарунки. Близько 130 солдат отримали гостинці, котрі пожертвували не байдужі люди і парафіяни храму святого Апостола Андрія Первозваного УГКЦ м. Одеса.

Дякуємо святому Миколаю і усім жертводавцям за допомогу в організації свята для наших військових!

9B1E87AB-85CC-4682-A94B-086022A9B5C1

ugcc.od.ua