Військові Львівського гарнізону святкують Великдень

Цьогорічне свято Воскресіння Господнього чисельно зустріли військовослужбовці та солдати строкової служби Львівського гарнізону. У Центрі забезпечення навчального процесу Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного (с. Старичі) опівночі служилася урочиста Свята Літургія св. Йоана Золотоустого, яку очолили військові капелани о. Андрій Сіданич та о. Михайло Білецький. По завершенні богослужіння священнослужителі освятили паски та продукти для військових та роздали пам’ятні іконки Христового Воскресіння.

У Неділю вранці у храмі Архистратига Михаїла Академії сухопутних військ святкові богослужіння розпочалися із виносу плащаниці довкола військової святині. У процесійній ході взяли участь солдати роти матеріально технічного забезпечення, офіцери із сім’ями та працівники закладу. Після обходу відбулася Свята Літургія, яку очолив капелан Академії о. Андрій Хомишин, а спів провадила вокальна формація Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла «Modus Vivendi» (Модус Вівенді). На завершення богослужіння у храмі відбулося освячення пасок.

Напередодні свята відбулися збірки продуктів для військових у храмах Львова для частин Внутрішніх Військ МВС України, Повітряних Сил та Сухопутних військ Збройних Сил України. Від імені військових капеланів висловлюємо вдячність всім людям доброї волі, що пожертвували паски та продукти для військовослужбовців. Нехай Всемогутній Господь винагородить та благословить Вас та Ваші родини.