Військові Львівщини разом із капеланами відсвяткували день св. Миколая

19 грудня 2017 року, у День святого Миколая, в храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулась святкова Божественна Літургія, після якої капелани передали курсантам подарунки від Чудотворця та його помічників. А  військових в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів Жовківського р-ну., зі святом привітав капелан ЛА УГКЦ о. Юрій Цюпка.

Помолитися до академічного храму НАСВ прийшли молоді захисники разом з офіцерами навчального закладу. Очолив богослужіння о. Андрій Хомишин, капелан Академії. Під час проповіді о. Андрій закликав майбутніх офіцерів робити добрі вчинки своїм ближнім, як це свого часу чинив св. Миколай.

Спільна молитва також відбулася у в/ч А1587. Тут увесь персонал частини звернувся до святого угодника, просивши про мир та добро в Україні та у кожній сім’ї. Усі мали змогу згадати своє дитинство, як чекали на прихід Чудотворця з подарунками.   Військовослужбовці спільною піснею “Многая літа” привітали командира із Днем небесного заступника. Отець Юрій від душпастирів Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла подарував книгу “Святі землі Української” та диск із колядками “Дозвольте заколядувати” у виконанні квінтету Гарнізонного храму, побажавши командиру того найбільшого, що можна побажати християнину – бути святим, виконуючи служіння на місці несення служби.

wide_12.19.2

З нагоди свята капелани передали військовим солодощі від «Фундації св. Миколая». Свято для військових Львівського гарнізону та курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулося за підтримки «Фундації св. Миколая». Щиро дякуємо всім жертводавцям та добродійникам, які підтримали даний проект та долучилися до організації справи милосердя!

Капеланство.info