Військові комісари молилися в Унівському монастирі

25 квітня Центр військового капеланства організував для працівників Львівського обласного комісаріату духовно-пізнавальну поїздку.

Разом із військовими у подорож вирушили капелани о-дн. Юрій Цюпка та бр. Мирон Горбовий. У Свято-Успенській Унівській Лаврі комісари відвідали Чернечу Гору, на якій диякон Юрій розповів про місце монашого поховання. Зокрема, працівники комісаріату помолилися на могилі о. Василя Вороновського, про якого чимало офіцерів чули та бачили ченця ще за життя. А у чернечій обителі військові молилися до Богородиці та куштували воду із джерела.

По дорозі до Львова офіцери завітали до Свіржського Замку. Місцевий гід провів екскурсію фортецею та розповів історію кожної кімнати зокрема. На завершення програми офіцери розпалили багаття, організували польову кухню та поділилися враженнями від поїздки.

В умовах військового напруження побувати у святому місці для військових є надзвичайно важливо. Тому духовно-пізнавальна поїздка офіцерам додає сили та духовної стійкості у служінні нашій Вітчизні.

Департамент інформації Центру військового капеланства