Військові капелани з Тернопільщини завершили чергову місію в зоні АТО

Від 8 по 22 листопада з капеланським служінням в зоні АТО перебували  о. Теодор Нагорняк, ігумен Чину святого Василія Великого в м. Бучач, о. Ігор Топоровський та о. Тарас Хом’юк.  Мета поїздки священиків в зону бойових дій – відвідати бійців, які перебувають на Сході, передати їм різного роду допомогу, духовно підтримати воїнів.

«Свої поїздки ми поєднуємо із волонтерством. Кожного разу привозимо як продукти, так і теплий одяг», – розповідає о. Тарас Хом’юк, священик Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ. – Велика подяка Митрополиту Василію (Семенюку), священикам та добродіям, які допомагали у поїздці».

Цього разу завдяки підтримці та супроводу командирів священики відвідали міста Старобільськ, Лисичанськ, Сватове, Щастя, Станиця Луганська і Авдіївка.

«Кожен день був дуже насиченим. Здавалося, що пройшов не день, не доба, а цілий тиждень, – продовжує о. Тарас. – Не легко дивитися в очі військових, які дуже сумують за своїми рідними, дружинами, дітьми. Однак попри всі труднощі, наші хлопці є оптимістично налаштовані, їм не потрібно пояснювати, що таке патріотизм. Вони відверто та з гордістю говорять «Слава Україні!»

Переглянути фото. 

Джерело: www.tze.org.ua